Mistrzostwa Fachowego Elektryka podczas targów ENERGETAB

ENERGETAB od lat uznawane są za największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To także przestrzeń do dyskusji o przyszłości tego sektora gospodarki oraz miejsce spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej. W tym roku, profesjonalni instalatorzy powinni koniecznie odwiedzić pawilon F, gdzie odbywać się będą Mistrzostwa Fachowego Elektryka pod patronatem firmy Wiha.

Podczas ubiegłorocznej edycji targów ENERGETAB w Bielsku-Białej, na 35 tys. m² powierzchni, zaprezentowało się 733 wystawców - nie tylko z Polski, ale i 23 innych krajów z Europy i Azji. Ekspozycje zlokalizowane były zarówno w hali wielofunkcyjnej, w pawilonach namiotowych oraz na otwartej przestrzeni, gdzie pojawiły się wielkogabarytowe i ciężkie eksponaty.

- Już dziś zapraszamy do Strefy Mistrzów w pawilonie F, gdzie od 17 do 19 września odbywać się będą targowe Mistrzostwa Elektryków. Na stoisku magazynu Fachowy Elektryk każdy profesjonalista będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę, umiejętności i precyzję działania – mówi Maja Sikorska z firmy Wiha.

Konkursowe zadanie polega na montażu osprzętu elektroinstalacyjnego, a ocenie podlegać będzie szybkość i sprawność wykonywanych prac. Każdy z uczestników otrzyma upominek, zaś najlepsi fachowcy – nagrodę główną ufundowaną m.in. przez firmę Wiha. – Wielokrotnie nagradzany wkrętak speedE® zestaw 1 - sam stanie się nagrodą – i to aż trzykrotnie, bo otrzymają go najlepsi fachowcy w każdym dniu rywalizacji. Wierzymy, że wykorzystanie rozwiązań firmy Wiha to klucz do zwycięstwa – nie tylko w trakcie wrześniowego testu, ale i codziennej pracy każdego wykonawcy – podkreśla Maja Sikorska.

Podczas wykonywania konkursowej instalacji warto sięgnąć nie tylko po rewolucyjny SpeedE®, łączący wkręcanie automatyczne z utrzymaniem pełnej kontroli manualnej, ale sprawdzić zalety najnowszej serii narzędzi ElectricVario Family. To zestaw złożony z 83 narzędzi do wkręcania - niezbędny, by w dowolnej konfiguracji stawić czoła codziennym wyzwaniom.

Dodatkowe informacje o produktach Wiha, fachową pomoc w wyborze i skompletowaniu odpowiedniego zestawu oraz specjalistyczną prezentację zapewni przedstawiciel firmy, obecny na stoisku Fachowego Elektryka. Na miejscu będzie można również dokonać zakupu lub zamówienia wybranych narzędzi. Za tą część odpowiedzialny będzie Partner Wiha – Hurtownie Elektryczne Grodno z punktami sprzedaży w całej Polsce.

Mistrzostwa Fachowego Elektryka to po pozytywnych doświadczeniach z poprzedniego roku, główna formuła obecności Wiha na targach ENERGETAB 2019. Współpraca z branżowym, opiniotwórczym magazynem, przyjazna rywalizacja specjalistów, możliwość przetestowania narzędzi w praktyce, atrakcyjne nagrody i fachowe doradztwo to jej niewątpliwe zalety.

We wrześniu zapraszamy do Bielska – Białej.