Wrzesień pełen dobrej energii. Firma Wiha na targach Energetab 2018

Za nami kolejna, 31 edycja bielskich targów poświęconych urządzeniom, aparaturze i technologiom dla przemysłu energetycznego. I choć emocje po Energetabie powoli opadają, w pamięci uczestników i odwiedzających jeszcze długo pozostaną niezwykłe innowacje zaprezentowane przez znakomitych wystawców. Wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Wiha!

Energetab to jedno z największych, a zarazem najważniejszych wydarzeń dla branży energetycznej i elektrycznej. Ponad 700 profesjonalnych stoisk, 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej i niezliczona ilość rozwiązań, wprowadzających rynek elektryki i energetyki na zupełnie nowy poziom. – W dobie powszechnej minimalizacji, rosnącej świadomości dotyczącej ergonomii, zdrowia i bezpieczeństwa pracy oraz projektowania rozwiązań wielofunkcyjnych to właśnie inwestycja w najnowsze zdobycze techniki stanowi jeden z najskuteczniejszych bodźców do rozwoju przemysłu – podkreśla Maja Sikorska z działu marketingu Wiha. - Coroczne targi w Bielsku – Białej są więc doskonałą okazją, aby spotkać się w fachowym gronie i przekonać się, jak nowoczesne technologie pomagają poradzić sobie z wyzwaniami związanymi z przyszłością tej niełatwej i wymagającej gałęzi rynku – dodaje.

Wrześniowe targi były dla Wiha wyjątkowe. Firma nie tylko zaprezentowała szeroki wachlarz profesjonalnych narzędzi i nowoczesnych rozwiązań dedykowanych profesjonalnym wykonawcom, ale przedstawiła odwiedzającym tegoroczną nowość - speedE® - pierwszy na świecie wkrętak od Wiha z napędem elektrycznym. Innowacyjna funkcja „speed” w znacznym stopniu skraca czas wkręcania śrub oraz zmniejsza siłę, jakiej należy użyć podczas wykonywania wymagających połączeń śrubowych. Dzięki temu, użytkownicy korzystający ze speedE® osiągają cel przynajmniej dwa razy szybciej w porównaniu z ręczną metodą wkręcania oraz zauważalnie poprawiają efektywność i komfort codziennej pracy. Co więcej, oszczędzają swoje siły i w jeszcze większym stopniu chronią najważniejszy kapitał – swoje zdrowie. - Specjalnie zaprojektowane stoisko pozwoliło wykonawcom na dokładne przetestowanie naszej flagowej nowości, a niezwykle pozytywne opinie utwierdziły nas w przekonaniu, że obrana przez nas strategia to prawdziwy strzał w dziesiątkę! – podkreśla Maja Sikorska.

W tym roku, obecność Wiha na targach Energetab została podkreślona podwójnie – premierę produktową wzmocniła współpraca z firmą Kanlux oraz współorganizacja konkursu dla elektroinstalatorów. Dla najlepszych monterów instalacji elektrycznej, marka przygotowała wartościowe nagrody –  narzędzia z bogatego portfolio Wiha.

- Dziękujemy wszystkim za obecność, inspirujące rozmowy i niezwykle ciepłe przyjęcie speedE. Obiecujemy, że nie zwolnimy tempa, a w dziedzinie narzędzi ręcznych mamy jeszcze wiele do powiedzenia – podsumowuje Maja Sikorska.

Passende Downloads
Energetab 2018
Energetab 2018
Download (JPG)
Energetab 2018
Energetab 2018
Download (JPG)
Energetab 2018
Energetab 2018
Download (JPG)
Energetab 2018
Energetab 2018
Download (JPG)
Energetab 2018
Energetab 2018
Download (JPG)